محصولات سیمرغ جهانگستر

با توجه به نیاز روز افزون کشور به طرح های نو و سیستم های کامل اتوماسیون اداری، سازمانی و دانشگاهی و جهت همگام سازی ایران با حرکت رو به رشد قرن حاضر، این شرکت در سال 1375 در زمینه اتوماسیون صنعتی و تولید دستگاه های الكترونیكی و نرم افزار در تهران به ثبت رسید. دغدغه گره گشایی از مشكلات مدیران کشور در رده های مختلف، مؤسسین این شرکت را واداشت تا با طراحی و ساخت دستگاه های جدید، قدرت نظارت و مدیریت را افزایش دهد. با این هدف با استفاده از جدیدترین تكنولوژی های روز دنیا توانست تا پایان سال 1397 چهارده نسخه از سیستم های جامع خود را عرضه نماید.

مشاوره رایگان

شما مشتری عزیز می توانید با تماس با بخش فروش شرکت سیمرغ جهانگستر ، قبل از خرید محصول از مشاوره رایگان و حرفه ای این مجموعه برای یافتن بهترین راهکار استفاده نمایید .

همراه با 12 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

با توجه به نیاز روز افزون کشور به طرح های نو و سیستم های کامل اتوماسیون اداری، سازمانی و دانشگاهی و جهت همگام سازی ایران با حرکت رو به رشد قرن حاضر، این شرکت در سال 1375 در زمینه اتوماسیون صنعتی و تولید دستگاه های الكترونیكی و نرم افزار در تهران به ثبت رسید. دغدغه گره گشایی از مشكلات مدیران کشور در رده های مختلف، مؤسسین این شرکت را واداشت تا با طراحی و ساخت دستگاه های جدید، قدرت نظارت و مدیریت را افزایش دهد. با این هدف با استفاده از جدیدترین تكنولوژی های روز دنیا توانست تا پایان سال 1397 چهارده نسخه از سیستم های جامع خود را عرضه نماید. مؤسسین این شرکت را واداشت تا با طراحی و ساخت دستگاه های جدید، قدرت نظارت و مدیریت را افزایش دهد. با این هدف با استفاده از جدیدترین تكنولوژی های روز دنیا توانست تا پایان سال 1397 چهارده نسخه از سیستم های جامع خود را عرضه نماید.مؤسسین این شرکت را واداشت تا با طراحی و ساخت دستگاه های جدید،

فهرست