درباره شرکت سیمرغ جهان‌گستر


با توجه به نیاز روز افزون کشور به طرحهای نو و اتوماسیون کامل سیستمهای اداری و دانشگاهی و جهت همگام سازی ایران با حرکت رو به رشد قرن حاضر،این شرکت در سال 1375 در زمینه اتوماسیون صنعتی و تولید دستگاههای الکترونیکی و نرم افزار در تهران به ثبت رسید.
دغدغه گره گشایی از مشکلات مدیران کشور در رده های مختلف ، موسسین را وا داشت تا با طراحی و ساخت دستگاههای جدید ، قدرت نظارت و مدیریت ایشان را افزایش دهد. با این هدف جهان گستر جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را به کار بست و تا اوایل سال 1386 هشت نسخه از سیستم جامع خود را ارائه نمود و در سال 1388 با ابداع سیستم جامع خدمات دانشگاهی (یاس ) ، نسل جدید سیستمهای حضور و غیاب ، کیوسکهای اطلاع رسانی و … این حرکت را تکمیل نمود.

سخن مدیر عامل
هم اکنون بیش از دو میلیون و سیصد هزار دانشجو و کارمند در سراسر ایران توسط کارتهای هوشمند این شرکت غذا تحویل گرفته و یا تردد خود را ثبت می نمایند که این افتخاری است بزرگ.امیدواریم با دستگاهها و نرم افزارهای جدید بتوانیم موسسات و دانشگاهها را از نظر خدمات الکترونیکی متحول بنمائیم.

سخن رئیس هیات مدیره
بسیار خرسندیم که لطف و عنایت خداوند متعال شامل حال ما شده تا گامی هر چند کوچک را در راه خدمت به کشور عزیزمان برداریم. امیدواریم همیاری و همکاری بیشتر مسئولین محترم، اراده و انگیزه ما را تقویت کند. انشاءالله

سخن مدیر بازرگانی
امیدواریم همچون گذشته در بکارگیری آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در کشور عزیزمان پیشگام بوده و در سایه گسترش تجارت جهانی و تعمیق ارتباط میان ملت‌ها به پیشرفت صنایع و حضور در بازارهای جهانی دست یابیم.

فهرست